ברוכים הבאים ל MY TETRA מותג הטקסטיל היוקרתי בישראל

FAQ

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

התשלום באשראי או בBIT בלבד.
כמובן, אנו מגיעים לכל מקום שתרצו סביב הגלובוס! ניתן לעשות הזמנה מיוחדת גם לחוץ לארץ.
בתהליך הגידול של הכותנה משתמשים בכמויות בלתי נתפסות של חומרי הדברה על מנת להרוג את המזיקים הרבים שמנסים לפגוע בצמח הזה, תוסיפו לכך את העובדה שעל מנת להפוך את הסיב הטבעי לבד אשר ניתן לאריגה משתמשים במייצבים וחומרים כימיים נוספים והתוצאה שתקבלו היא בד שהקשר בינו לבין הצמח הוא מקרי לחלוטין. בתהליך הייצור של הכותנה האורגנית לא משתמשים בחומרי הדברה כימיים אלא טבעיים וגם בתהליך העיבוד עושים שימוש בחומרים כימיים אשר לא פוגעים במשתמש.
כמובן, אנו עובדים עם UPAY חברה גדולה ואמינה לסליקת אשראי.
מוצר הכולל רקמה יגיע עד 8 ימי עבודה, ללא רקמה עד 5 ימי עבודה. (בד\”כ יגיע לפני)
במוצרים עם רקמה בעיצוב אישי- לא ניתן לבטל הזמנה מהרגע בו הוזמנה. במוצרים ללא רקמה- ניתן לבטל כל עוד לא יצא אליכם המשלוח.
בד המיוצר מצמח הבמבוק. הבמבוק גדל בצורה טבעית, והגידול שלו תורם רבות לאיכות הסביבה, איכות האוויר, הוא מייצב את אדמה באמצעות צורת השורשים שלו ובכך מספק הזדמנות להצלת יערות הגשם. את סיבי הבמבוק הופכים בתהליך אקולוגי לחומר רך, נעים שאותו טווים לחוטים ובסוף נהפך לבד במבוק. לבד הבמבוק יש יתרונות רבים בזכות תכונותיו הנפלאות: הוא היפואלרגני דוחה חיידקים, נעים למגע ממש כמו משי ומרענן. בדי הבמבוק מומלצים בחום רב לתינוקות ופעוטות.
הרבה אנשים רגישים לחומרים הכימיים הרבים שמשתמשים בהם לאורך שלבי עיבוד וגידול הכותנה ולכן שימוש בכותנה אורגנית יסייע לאלו הרגישים ליהנות מחוויית שימוש מלאה ואיכותית ללא גירויים או אדמומיות בעור. בנוסף כל תהליך העיבוד והייצור של כותנה אורגנית מזהם את כדור הארץ ב-25% פחות מאשר אותם התהליכים אשר נעשים בכותנה רגילה. בנוסף, נוכל לראות כי בחירה בכותנה אורגנית מסייעת לשימור על הכדור הארץ, מפחיתה את התגברות של גזי החממה באטמוספירה וניתנת למיחזור בקלות.
לא, החנות שלנו היא אונליין – משלוחים לכל הארץ! או איסוף מהרצליה 🙂

אתר מאובטח

משלוח מהיר

רכישה בטוחה

דילוג לתוכן